Szukaj na stronie:

Sponsorzy:

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/apex.bmp

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/bsz.bmp

 

 

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/sgs.bmp

 

Pomóżmy stowarzyszeniu z Brzózy Królewskiej!

 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie akcji firmy NIVEA z okazji jubileuszu 100-lecia marki. Celem projektu jest budowa 100 placów zabaw w całej Polsce, czyli sfinansowanie przez firmę NIVEA zakupu i montażu urządzeń na obszarze stanowiącym własność danej gminny. Gmina Leżajsk, na wniosek naszego Stowarzyszenia, zgłoszona została do udziału w konkursie, a miejscem wytypowanym do lokalizacji placu zabaw jest teren przy zalewie w Brzózie Królewskiej.

Plac zabaw, który powstałby w Brzózie Królewskiej stałby się wspaniałym miejscem rekreacyjnym dla dzieci z całej gminy. Walory przyrodniczo – krajobrazowe terenu zapewniłyby znakomity relaks nie tylko najmłodszym, lecz wszystkim, którzy chcieliby spędzić tu wolny czas w rodzinnej atmosferze.

Konkurs rozpoczął się 06.06.2011r. i trwa do 31.10.2011r. Podzielony jest na cztery etapy, w których przeprowadza się otwarte głosowanie internetowe lokalnej społeczności.
W każdym etapie wyłonionych zostanie 25 miejscowości, a pierwszych zwycięzców poznamy już 30 lipca.

Stowarzyszenie apeluje więc o zaangażowanie w akcję! Liczy się każdy głos! Ważne jest, aby nasza gmina zdobyła ich jak najwięcej i została wyłoniona w tym konkursie.

Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się na stronie www.100latnivea.pl. Otrzymamy link aktywacyjny na wskazane wcześniej konto pocztowe. Po kliknięciu w link możemy się zalogować. Wchodzimy na stronę www.100latnivea.pl/glosowanie, wyszukujemy gminę Leżajsk i wybieramy Polska, Brzóza Królewska. Każdy może oddać jeden głos dziennie.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest dobro najmłodszych – przyczyńmy się do tego, aby na ich twarzach częściej gościł uśmiech i mogli cieszyć się wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu. Zachęcamy gorąco do głosowania i prosimy o wsparcie! Wystarczy odrobina dobrej woli. Oddanie głosu nic nie kosztuje, a przyczynia się do osiągnięcia szczytnego celu. My, jako Stowarzyszenie, możemy zapewnić ze swej strony wyrazy wdzięczności i chęć niesienia pomocy w podobnych akcjach.

 

 

Copyright © 2010 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Giedlarowa. Powered by Joomla
Template designed by Towfiq I.