Szukaj na stronie:

Sponsorzy:

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/apex.bmp

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/bsz.bmp

 

 

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/sgs.bmp

 

Rozpoczęcie projektu: Daj mi szansę


      Księżniczki, Wróżki, Królowe, Rycerze i Książęta … to nie „bajka”, ale niezwykle barwni i szczęśliwi uczestnicy „balu przedszkolaka”, który odbył się w niedzielne, słoneczne popołudnie (26.09.2010 r.) w Zespole Szkół w Giedlarowej, pod okiem profesjonalisty – wodzireja, Pana Waldemara Wywrockiego, który tanecznym krokiem poprowadził w krainę baśni nie tylko przedszkolaków, ale również rodziców.

    Bal to nie jedyna atrakcja tego dnia. Ci, którzy skorzystali z zaproszenia Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej i przyszli do szkoły, mogli w przyjemnej i kameralnej atmosferze uczestniczyć w prezentacji przyszłych działań i planów Stowarzyszenia. A jest ich wiele i to kierowanych do osób o różnych zainteresowaniach i w różnych wieku.

 

 

 

 


  Spotkanie poprowadził Pan Robert Mądry – członek Zarządu Stowarzyszenia, który przedstawił osoby prowadzące poszczególne zajęcia w ramach projektu „Daj mi szansę”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja Pani Anny Karaś-Żdziebko, która, w obecności wszystkich zebranych gości, wykonała piękne jesienne dekoracje wnętrz, jej dziełem była również niezwykle kolorowa i „ciepła” dekoracja stołu.

 

 

   Rodzice, dzieci przedszkolnych, mieli okazję poznać osoby prowadzące zajęcia z j. angielskiego przeznaczone dla najmłodszych – Panie: Justynę Piech, Justynę Pielecha i Karinę Terach.Kolejną  grupę zajęć zaprezentował Marek Krauz, który, wspólnie z Panem Michałem Drzewickim i Konradem Oniszczukiem, poprowadzi warsztaty muzyczne dla mieszkańców Giedlarowej, grających na różnych instrumentach. Finałem spotkań muzycznych będzie wspólny koncert muzyczny jako podsumowanie działań w ramach projektu.

 

 

   Nie zabrakło również atrakcji dla seniorów, którzy mogli zapisać się na podstawowy kurs obsługi komputera, a osobami odpowiedzialnymi za zajęcia będzie Pani Ewelina Marczak i Pan Witold Dadał. Było również „coś” dla  fascynatów astronomii i „gwiazd”, które będzie można obserwować podczas warsztatów astronomicznych prowadzonych przez Pana Tadeusza Rupa.

   Nad sprawną organizacją wszystkich działań czuwała koordynator projektu „Daj mi szansę” – Pani Marta Panek, która nie kryła zadowolenia z tego, że i tym razem mieszkańcy Giedlarowej odpowiedzieli na zaproszenie i postanowili przyjść do szkoły. 

   Swoją obecnością zaszczycił organizatorów Pan Sławomir Błasiak – przedstawiciel firmy „Hortino” Leżajsk, który zapraszał do degustacji potraw „Hortino” przygotowanych specjalnie na tę uroczystość. Można było posmakować różnych rodzajów zup, warzyw i owoców, nie zabrakło też śliwkowego ciasta i owocowego kompotu.


   To niezwykłe spotkanie w piękne, niedzielne popołudnie przebiegło w ciepłej i serdecznej atmosferze, za którą wszystkim uczestnikom serdecznie podziękował gospodarz obiektu - Dyrektor Zespołu Szkół w Giedlarowej, Pan Krzysztof Sobejko, który podkreślił, że szkoła jest miejscem zawsze otwartym na wszelkie inicjatywy integrujące mieszkańców.

 

   

   Projekt „Daj mi szansę” dofinansowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalną Organizację Grantową – Fundację Funduszu Lokalnego w Leżajsku.

 

Sponsorzy: Iglobud Leżajsk, Jerzy Szostak, Bogusław Dubik Spółka Jawna.

 

Galeria:


{AG}Rozpoczecie projektu: Daj mi szanse{/AG}

Copyright © 2010 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Giedlarowa. Powered by Joomla
Template designed by Towfiq I.