Szukaj na stronie:

Sponsorzy:

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/apex.bmp

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/bsz.bmp

 

 

http://giedlarowa.com/images/stories/imagesnew/sgs.bmp

 

Aktualności

Wręczenie promes dla stypendystów w ramach Programu Stypendialnego ?Agrafka Agory?

W dniu 29 października 2011 roku w restauracji „Stokrotka” w Giedlarowej miało miejsce uroczyste wręczenie promes dla stypendystów w ramach Programu Stypendialnego „Agrafka Agory”. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Wójt Gminy Leżajsk Pan Krzysztof Sobejko. W spotkaniu uczestniczyli stypendyści wraz z rodzicami, Członkowie Komisji Stypendialnej, Zarządy Stowarzyszeń: Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska. W trakcie spotkania Pan Wójt wręczył w asyście Zarządów Stowarzyszeń promesy stypendialne i drobny upominek każdemu ze stypendystów, pogratulował wysokich wyników w nauce i życzył sukcesów na przyszłość wyróżnionym stypendiami osobom. Wyraził nadzieję, że w przyszłym roku po złożeniu kolejnego wniosku uda się pozyskać aplikację dla większej ilości osób.

Oprawę fotograficzną uroczystości zapewnił Pan Tadeusz Rup – członek Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej.

loga

 

Nasi stypendyści to:

1.Katarzyna Kowalska - Hucisko
2.Joanna Juśko - Brzóza Królewska
3. Sylwia Krawiec - Dębno
4. Dominika Burek - Giedlarowa
5. Jadwiga Łuszczki - Giedlarowa
6. Mariola Helit - Giedlarowa

Program Stypendialny ,,Agrafka Agory" to wspólne przedsięwzięcie Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacji Agory, Gminy Leżajsk, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska, Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej oraz darczyńców prywatnych mające na celu wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży i studentów w roku akademickim 2011/2012.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom.


IMGP9417

 od lewej: Pan Kazimierz Krawiec - Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno, Radny Gminy Leżajsk; stypendystka - Pani Sylwia Krawiec; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk; Pan Zenon Stelmarczyk – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dębno.

 

IMGP9419

 od lewej: Pan Dominik Rup – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska; Pan Mariusz Nycz Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska; stypendystka – Pani Joanna Juśko; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk


IMGP9424

 od lewej: Pan Marek Krauz – Sekretarz Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej, Radny Gminy Leżajsk; stypendystki - Pani Dominika Burek, Pani Mariola Helit, Pani Jadwiga Łuszczki; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk; Pan Robert Mądry – Wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej, Radny Gminy Leżajsk.


IMGP9425

 od lewej: Pan Wojciech Loryś - Członek Komisji Stypendialnej, Radny Gminy Leżajsk; stypendystka – Pani Katarzyna Kowalska; Pan Krzysztof Sobejko – Wójt Gminy Leżajsk

 

Ogłoszenie

 

 

Stowarzyszenie Rozwoju Giedlarowej jest organizacją „non profit”. Nie prowadzimy działalności zarobkowej, jedynie liczymy na sponsorów i dobre serca naszych mieszkańców. Współpracujemy ze Stowarzyszeniami z Dębna i Brzózy Królewskiej w zakresie stypendiów dla najzdolniejszych studentów – „AGRAFKA Agory”. Oprócz tego projektu mamy w przygo-  towaniu kolejne dwa wnioski o dofinansowanie na warsztaty florystyczne i renowację kapliczki. Niestety żeby zrealizować te projekty musimy posiadać wkład własny. Z tego powodu liczymy na Państwa pomoc. Każda złotówka przeznaczona na Stowarzyszenie będzie wykorzystana na rozwój naszej wsi. Zachęcamy do wsparcia finansowego i z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Numer konta: 36 9175 0000 2001 0010 9165 0001 - Bank Spółdzielczy w Żołyni

 

Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Giedlarowej

 

Pomóżmy stowarzyszeniu z Brzózy Królewskiej!

 

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zwraca się z serdeczną prośbą o wsparcie akcji firmy NIVEA z okazji jubileuszu 100-lecia marki. Celem projektu jest budowa 100 placów zabaw w całej Polsce, czyli sfinansowanie przez firmę NIVEA zakupu i montażu urządzeń na obszarze stanowiącym własność danej gminny. Gmina Leżajsk, na wniosek naszego Stowarzyszenia, zgłoszona została do udziału w konkursie, a miejscem wytypowanym do lokalizacji placu zabaw jest teren przy zalewie w Brzózie Królewskiej.

Więcej: Pomóżmy stowarzyszeniu z Brzózy Królewskiej!

   

Zakończenie projektu: Daj mi szansę

  Projekt polegał na prowadzeniu zajęć w soboty dla dzieci w przedszkolu z języka angielskiego i "małej przedsiębiorczości". W tym samym czasie odbywały się zajęcia dla rodziców w postaci warsztatów bukieciarskich oraz dla dziadków zajęcia komputerowe. Ponadto zorganizowano zajęcia astronomiczne i warsztaty muzyczne. 

Więcej: Zakończenie projektu: Daj mi szansę

 

Agrafka - stypendia dla studentów

    Programu Stypendialny „AGRAFKA AGORY”, skierowany jest dla studentów (od drugiego do piątego roku studiów) a jego celem jest pomoc finansowa dla studentów studiów dziennych licencjackich i magisterskich uczelni państwowych, osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, mogących pochwalić się zaangażowaniem i pracą na rzecz środowiska, z niskimi dochodami w rodzinie i pochodzących z terenu Gminy Leżajsk (z miejscowości Brzóza Królewska, Chałupki Dębniańskie, Dębno, Giedlarowa, Hucisko oraz absolwentów Niepublicznego Gimnazjum w Dębnie bez względu na miejsce zamieszkania).

Więcej: Agrafka - stypendia dla studentów

   

Strona 8 z 9

Copyright © 2010 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Giedlarowa. Powered by Joomla
Template designed by Towfiq I.